Gyémánt vágótárcsák
NOVOTOOLS
Extreme
Gyémánt vágótárcsa NovoTools Professional 125×22.23 mm, extra kerámia
Átmérő
125 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOTOOLS Extreme Gyémánt vágótárcsa (125 mm × 10.0 mm × 22.23 mm) – beton, tégla, kő, kerámia és gránit vágására.
Ipari felhasználásra – maximális teljesítmény és tartósság.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 12200 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Extreme |
| Terméktípus | Gyémánt vágótárcsák |
| Átmérő, mm | 125 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | DBP125/EC |
| EAN | 5060511134446 |
| Súly | 0.13 kg |
| Szállítási karton, db | 50 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
