Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong NOVOABRASIVE 180×4.0x22.23 mm, fémhez
Átmérő
180 mm
Vastagság4.0 mm
Furat
22.23 mm
Max. fordulat
8600
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (180 mm × 4.0 mm × 22.23 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 8600 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 180 mm |
| , mm | 4.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Max. fordulat | 8600 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM18040 |
| EAN | 482017309047Х |
| Súly | 0.204 kg |
| Szállítási karton, db | 50 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
