Gyémánt vágótárcsák
NOVOTOOLS
Profi
Gyémánt vágótárcsa NovoTools Standard 300×20, szegmentált
Átmérő
300 mm
Vastagság7 mm
Furat
20 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Gyémánt vágótárcsa (300 mm × 7.0 mm × 20 mm) – beton, tégla, kő, kerámia és gránit vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 6300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Gyémánt vágótárcsák |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| , mm | 7 mm |
| Furat, mm | 20 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | DBS30020/S |
| EAN | 5060511134040 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Szállítási karton, db | 10 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
