Lamellás korongok
NovoAbrasive
Profi
Lamellás korong NovoAbrasive Profi T29 115×22.23 mm, ZR P 100
Átmérő
115 mm
Furat
22.23 mm
Durvaság
P100
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Lamellás korong (115 mm × 22.23 mm) – fémfelületek csiszolására és polírozására PP100 szemcsemérettel.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN13743 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 13300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Lamellás korongok |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Durvaság | P100 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NAEFD11522100 |
| EAN | 4820173092048 |
| Súly | 0.087 kg |
| Szállítási karton, db | 150 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13743 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
