Lamellás korongok
NovoAbrasive
Standard
Lamellás korong NovoAbrasive Standard T29 125×22.22 mm, P80
Átmérő
125 mm
Furat
22.23 mm
Durvaság
P80
Leírás
NOVOABRASIVE Standard Lamellás korong (125 mm × 22.23 mm) – fémfelületek csiszolására és polírozására PP80 szemcsemérettel.
Megbízható minőség mindennapi használatra.
Megfelel a(z) EN13743 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 12200 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Standard |
| Terméktípus | Lamellás korongok |
| Átmérő, mm | 125 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Durvaság | P80 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NS2980125 |
| EAN | 4820173090976 |
| Kiszerelés, db | 10 |
| Súly | 0.09 kg |
| Szállítási karton, db | 100 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13743 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
