Csiszolótányérok
NOVOTOOLS
Profi
Csiszoló back tépőzáras korong 100mm M14x2 adapterrel
Átmérő
100 mm
Furat
M14 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Csiszolótányér (100 mm × 3.0 mm) – csiszolókorongok rögzítésére sarokcsiszolóra.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Csiszolótányérok |
| Átmérő, mm | 100 mm |
| Furat, mm | M14 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTRVD10014 |
| EAN | 4820240810940 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.08 kg |
| Szállítási karton, db | 100 |
