Nincs kép feltöltve
Fűrészlapok
NOVOTOOLS
Profi
TCT fűrészlap NovoTools Standard 300×32 mm 48Т
Átmérő
300 mm
Furat
32 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi TCT fűrészlap (300 mm × 32 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 5100 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| Furat, mm | 32 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTSSB48300 |
| EAN | 5060511134828 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 1.31 kg |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
