Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong fémhez NovoAbrasive 42 230×1.9×22.23 mm
Átmérő
230 mm
Vastagság1.9 mm
Furat
22.23 mm
Max. fordulat
6600
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (230 mm × 1.9 mm × 22.23 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 6650 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 230 mm |
| , mm | 1.9 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Max. fordulat | 6600 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM4223019 |
| EAN | 4820173092277 |
| Súly | 0.18 kg |
| Szállítási karton, db | 25 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
