Fűrészlapok
WELLCUT
Profi
TCT fűrészlap WellCut Standard 400×50 mm, 40Т
Átmérő
400 mm
Furat
50 mm
Leírás
WELLCUT Profi TCT fűrészlap (400 mm × 2.5 mm × 50 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 3800 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | WELLCUT |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 400 mm |
| Furat, mm | 50 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | WS4040050 |
| EAN | 5060511131049 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 2.8 kg |
| Szállítási karton, db | 10 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
