Fűrészlapok
WELLCUT
Profi
TCT fűrészlap WellCut 165×20, 48T
Átmérő
165 mm
Furat
20 mm
Leírás
WELLCUT Profi TCT fűrészlap (165 mm × 1.3 mm × 20 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 9200 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | WELLCUT |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 165 mm |
| Furat, mm | 20 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | WS48165 |
| EAN | 5060511130837 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.26 kg |
| Szállítási karton, db | 50 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
