Nemszőtt korongok
NovoAbrasive
Profi
Clean&Strip korong NovoAbrasive 115mm, fekete
Átmérő
115 mm
Furat
22.23 mm
Durvaság
P100-P180
Max. fordulat
8300
Általános gyártás
Autóipar
Fémmegmunkálás
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Nemszőtt korong (115 mm × 13.0 mm × 22.23 mm) – rozsdaeltávolításra és felülettisztításra PP100-P180 szemcsemérettel.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN13743 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 8300 ford/perc.
Felhasználás
- Felülettisztítás
- Felületmegmunkálás
- Befejező megmunkálás
- Festék- és lakkeltávolítás
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Nemszőtt korongok |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Durvaság | P100-P180 |
| Max. fordulat | 8300 |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NASCS115 |
| EAN | 4820240812166 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.1 kg |
| Szállítási karton, db | 50 |
Anyag
| Abrazív | Szilícium-karbid |
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN13743 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
