Csiszolókorongok
NovoAbrasive
Profi
Csiszolókorong fémhez NovoAbrasive 27 230×6.0x22.23 mm
Átmérő
230 mm
Vastagság6.0 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Csiszolókorong (230 mm × 6.0 mm × 22.23 mm) – fémfelületek csiszolására és sorjázására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 6600 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Csiszolókorongok |
| Átmérő, mm | 230 mm |
| , mm | 6.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WG2723060 |
| EAN | 4820173090334 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.56 kg |
| Szállítási karton, db | 10 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
