Nincs kép feltöltve
Csiszolókorongok
NovoAbrasive
Profi
Csiszolókorong NOVOABRASIVE 1 180×8.0x22.23 mm, fémhez
Átmérő
180 mm
Vastagság8.0 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Csiszolókorong (180 mm × 8.0 mm × 22.23 mm) – fémfelületek csiszolására és sorjázására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 8600 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Csiszolókorongok |
| Átmérő, mm | 180 mm |
| , mm | 8.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WG18080 |
| EAN | 4820173090662 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.49 kg |
| Szállítási karton, db | 20 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
