Csiszolókorongok
NovoAbrasive
Profi
Csiszolókorong NOVOABRASIVE 150×6.0x22.23 mm, fémhez
Átmérő
150 mm
Vastagság6.0 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOABRASIVE Standard Csiszolókorong (150 mm × 6.0 mm × 22.23 mm) – fémfelületek csiszolására és sorjázására.
Megbízható minőség mindennapi használatra.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 10200 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Csiszolókorongok |
| Átmérő, mm | 150 mm |
| , mm | 6.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NAB15060 |
| EAN | 4820240810247 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.24 kg |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
