Gyémánt vágótárcsák
NOVOTOOLS
Extreme
Gyémánt vágótárcsa NovoTools Professional 300x10x25.4 mm, aszfalt
Átmérő
300 mm
Vastagság10 mm
Furat
25.4 mm
Leírás
NOVOTOOLS Extreme Gyémánt vágótárcsa (300 mm × 10.0 mm × 25.4 mm) – beton, tégla, kő, kerámia és gránit vágására.
Ipari felhasználásra – maximális teljesítmény és tartósság.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 6300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Extreme |
| Terméktípus | Gyémánt vágótárcsák |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| , mm | 10 mm |
| Furat, mm | 25.4 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | DBP300/A |
| EAN | 5060511134453 |
| Súly | 1.45 kg |
| Szállítási karton, db | 10 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
