Gyémánt vágótárcsák
NOVOTOOLS
Profi
Gyémánt vágótárcsa NovoTools Standard 115x7x22,23 mm turbó
Átmérő
115 mm
Vastagság7 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Gyémánt vágótárcsa (115 mm × 7.0 mm × 22.23 mm) – beton, tégla, kő, kerámia és gránit vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 13300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Gyémánt vágótárcsák |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| , mm | 7 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | DBS115/T |
| EAN | 5060511133944 |
| Súly | 0.13 kg |
| Szállítási karton, db | 50 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
