Nincs kép feltöltve
Gyémánt vágótárcsák
NOVOTOOLS
Profi
Gyémánt vágótárcsa NovoTools Standard 350x10x25.4 mm szegmentált
Átmérő
350 mm
Vastagság10 mm
Furat
25.4 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Gyémánt vágótárcsa (350 mm × 10.0 mm × 25.4 mm) – beton, tégla, kő, kerámia és gránit vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 5400 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Gyémánt vágótárcsák |
| Átmérő, mm | 350 mm |
| , mm | 10 mm |
| Furat, mm | 25.4 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | DBS35025/S |
| EAN | 5060511134484 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 2 kg |
| Szállítási karton, db | 10 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
