Drótkefék
NOVOTOOLS
Profi
Korong Kefe NovoTools 175×22.23 mm, Steel Huzal
Átmérő
175 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Drótkefe (175 mm × 22.23 mm) – rozsda, festék és szennyeződések eltávolítására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 1083-2 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 8000 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Drótkefék |
| Átmérő, mm | 175 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTWWB17522ST |
| EAN | 5060511133104 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.85 kg |
| Szállítási karton, db | 20 |
