Fűrészlapok
NOVOTOOLS
Profi
TCT fűrészlap NovoTools Standard 190×30 24Т
Átmérő
190 mm
Furat
30 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi TCT fűrészlap (190 mm × 30 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 8000 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 190 mm |
| Furat, mm | 30 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTSSB2419030 |
| EAN | 5060511134590 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.32 kg |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
