Fűrészlapok
WELLCUT
Profi
TCT fűrészlap WellCut 254×30, 40T laminált
Átmérő
254 mm
Furat
30 mm
Leírás
WELLCUT Profi TCT fűrészlap (254 mm × 1.8 mm × 30 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 6000 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | WELLCUT |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 254 mm |
| Furat, mm | 30 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | WS40254 |
| EAN | 5060511131124 |
| Súly | 0.8 kg |
| Szállítási karton, db | 25 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
