Fűrészlapok
WELLCUT
Profi
TCT fűrészlap WellCut Standard 150×22.23, 24Т
Átmérő
150 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
WELLCUT Profi TCT fűrészlap (150 mm × 1.3 mm × 22.23 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 10000 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | WELLCUT |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 150 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | WS24150 |
| EAN | 5060511130592 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.26 kg |
| Szállítási karton, db | 100 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
