Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong fémhez NovoAbrasive 41 350×2.6×25.4 mm
Átmérő
350 mm
Vastagság2.6 mm
Furat
25.4 mm
Max. fordulat
4400
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (350 mm × 2.6 mm × 25.4 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 4400 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 350 mm |
| , mm | 2.6 mm |
| Furat, mm | 25.4 mm |
| Max. fordulat | 4400 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM35026 |
| EAN | 4820173093663 |
| Súly | 0.55 kg |
| Szállítási karton, db | 15 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
