Vágókorongok
NovoAbrasive
Extreme
Vágókorong fémhez NovoAbrasive Extreme 41 115×1.0x22.23 mm
Átmérő
115 mm
Vastagság1.0 mm
Furat
22.23 mm
Max. fordulat
13300
Leírás
NOVOABRASIVE Extreme Vágókorong (115 mm × 1.0 mm × 22.23 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Ipari felhasználásra – maximális teljesítmény és tartósság.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 13300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Extreme |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| , mm | 1.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Max. fordulat | 13300 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NAECD11510 |
| EAN | 4820173092178 |
| Súly | 0.026 kg |
| Szállítási karton, db | 400 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
