Vágókorongok
NovoAbrasive
Standard
Vágókorong fémhez NovoAbrasive Standard 41 150×2.0x22.23 mm
Átmérő
150 mm
Vastagság2.0 mm
Furat
22.23 mm
Max. fordulat
10200
Leírás
NOVOABRASIVE Standard Vágókorong (150 mm × 2.0 mm × 22.23 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Megbízható minőség mindennapi használatra.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 10200 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Standard |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 150 mm |
| , mm | 2.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Max. fordulat | 10200 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NAB15020 |
| EAN | 4820240810124 |
| Súly | 0.075 kg |
| Szállítási karton, db | 50 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
