Vágókorongok
NovoAbrasive
Standard
Vágókorong fémhez+inox NovoAbrasive Standard 41 115×2.5×22.23 mm
Átmérő
115 mm
Vastagság2.5 mm
Furat
22.23 mm
Max. fordulat
13300
Leírás
NOVOABRASIVE Standard Vágókorong (115 mm × 2.5 mm × 22.23 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Megbízható minőség mindennapi használatra.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 13300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Standard |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| , mm | 2.5 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Max. fordulat | 13300 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NAB11525 |
| Szállítási karton, db | 100 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
