Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong NOVOABRASIVE 300×2.0x32 mm, nem erősített, fémhez
Átmérő
300 mm
Vastagság2.0 mm
Furat
32 mm
Max. fordulat
5000
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (300 mm × 2.0 mm × 32 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| , mm | 2.0 mm |
| Furat, mm | 32 mm |
| Max. fordulat | 5000 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WMNA3002032 |
| EAN | 4820240812494 |
| Súly | 0.3 kg |
| Szállítási karton, db | 20 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
