Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Standard
Vágókorong NOVOABRASIVE 400×3.5×32 mm, fémhez
Átmérő
400 mm
Vastagság3.5 mm
Furat
32 mm
Max. fordulat
3800
Leírás
NOVOABRASIVE Standard Vágókorong (400 mm × 3.5 mm × 32 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Megbízható minőség mindennapi használatra.
Megfelel a(z) EN 12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 3800 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Standard |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 400 mm |
| , mm | 3.5 mm |
| Furat, mm | 32 mm |
| Max. fordulat | 3800 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | NAB4003532 |
| Súly | 0.92 kg |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
