Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong NOVOABRASIVE 400×4.0x32 mm, Rails
Átmérő
400 mm
Vastagság4.0 mm
Furat
32 mm
Max. fordulat
3800
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (400 mm × 4.0 mm × 32 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 3800 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 400 mm |
| , mm | 4.0 mm |
| Furat, mm | 32 mm |
| Max. fordulat | 3800 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM4004032R80 |
| EAN | 4820240812579 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
