Gyémánt vágótárcsák
NOVOTOOLS
Extreme
Gyémánt vágótárcsa NovoTools Professional 300x8x20 mm, mélyvágás
Átmérő
300 mm
Vastagság8 mm
Furat
20 mm
Leírás
NOVOTOOLS Extreme Gyémánt vágótárcsa (300 mm × 8.0 mm × 20 mm) – beton, tégla, kő, kerámia és gránit vágására.
Ipari felhasználásra – maximális teljesítmény és tartósság.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 5100 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Extreme |
| Terméktípus | Gyémánt vágótárcsák |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| , mm | 8 mm |
| Furat, mm | 20 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | DBP300/DC |
| EAN | 5060511134439 |
| Súly | 1.38 kg |
| Szállítási karton, db | 10 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
