Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong fémhez NovoAbrasive 42 115×3.0x22.23
Átmérő
115 mm
Vastagság3.0 mm
Furat
22.23 mm
Max. fordulat
13300
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (115 mm × 3.0 mm × 22.23 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 13300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| , mm | 3.0 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Max. fordulat | 13300 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM4211530 |
| EAN | 482017309080Х |
| Súly | 0.07 kg |
| Szállítási karton, db | 100 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
