Drótkefék
NOVOTOOLS
Profi
NovoTools Bevel Kefe fonott Huzal, 125 mm
Átmérő
125 mm
Furat
M14 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Drótkefe (125 mm × M14х2 mm) – rozsda, festék és szennyeződések eltávolítására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 1083-2 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 11000 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Drótkefék |
| Átmérő, mm | 125 mm |
| Furat, mm | M14 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTBWBB12514ST |
| EAN | 5060511132954 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.283 kg |
| Szállítási karton, db | 60 |
