Gyémánt csiszolókorongok
NOVOTOOLS
Standard
Gyémánt csiszolótárcsa NovoTools Standard Double row 125×7 mm
Átmérő
125 mm
Vastagság7 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi Gyémánt csiszolókorong (125 mm × 22.23 mm) – beton, kő és gránit csiszolására és polírozására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN13236 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 12200 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Standard |
| Terméktípus | Gyémánt csiszolókorongok |
| Átmérő, mm | 125 mm |
| , mm | 7 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTDDGW125 |
| EAN | 5060511131780 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.575 kg |
| Szállítási karton, db | 20 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 13236 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
