Fűrészlapok
NOVOTOOLS
Profi
TCT fűrészlap NovoTools Professional 115×22.23 mm, 3Т
Átmérő
115 mm
Furat
22.23 mm
Leírás
NOVOTOOLS Profi TCT fűrészlap (115 mm × 2.2 mm × 22.23 mm) – fa, laminált padló és farostlemez vágására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN847-1 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 13300 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NOVOTOOLS |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Fűrészlapok |
| Átmérő, mm | 115 mm |
| Furat, mm | 22.23 mm |
| Származási ország | Kína |
Csomagolás
| SKU | NTPSB1153T |
| EAN | 5060511134972 |
| Kiszerelés, db | 1 |
| Súly | 0.11 kg |
| Szállítási karton, db | 100 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 847-1 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
