Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong fémhez NovoAbrasive 41 300×3.0x32 mm
Átmérő
300 mm
Vastagság3.0 mm
Furat
32 mm
Max. fordulat
5000
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (300 mm × 3.0 mm × 32 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 5100 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| , mm | 3.0 mm |
| Furat, mm | 32 mm |
| Max. fordulat | 5000 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM30030 |
| EAN | 4820173090419 |
| Súly | 0.44 kg |
| Szállítási karton, db | 15 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
