Nincs kép feltöltve
Vágókorongok
NovoAbrasive
Profi
Vágókorong NOVOABRASIVE 300×3.0x25.4 mm, fémhez
Átmérő
300 mm
Vastagság3.0 mm
Furat
25.4 mm
Max. fordulat
5100
Leírás
NOVOABRASIVE Profi Vágókorong (300 mm × 3.0 mm × 25.4 mm) – fémek és ötvözetek darabolására.
Professzionális sorozat – hosszú élettartam és nagy teljesítmény.
Megfelel a(z) EN 12413 biztonsági szabványnak.
Maximális fordulatszám: 5100 ford/perc.
Jellemzők
Alap paraméterek
| Márka | NovoAbrasive |
| Széria | Profi |
| Terméktípus | Vágókorongok |
| Átmérő, mm | 300 mm |
| , mm | 3.0 mm |
| Furat, mm | 25.4 mm |
| Max. fordulat | 5100 |
| Származási ország | Ukrajna |
Csomagolás
| SKU | WM3003025 |
Anyag
Tanúsítás
| Biztonsági szabvány | EN 12413 |
| MPA Hannover | Tanúsítva |
| ISO 9001:2015 | Megerősítve |
